pc-oceneni-jpg

Soare Sekt Slovakia, s.r.o. opäť so svojimi produktami víťazí vo voľbe spotrebiteľov


09. 11. 2020

Trebatice 14. mája 2020 – Spoločnosť Soare Sekt Slovakia, s.r.o. so svojou špeciálnou Dino edíciou detských bubliniek Robby Bubble získala víťazstvo ako Najlepšia novinka zvolená spotrebiteľmi v kategórii Detské Nápoje. Voľba spotrebiteľov - Najlepšia novinka už deväť rokov oceňuje inovácie na slovenskom trhu.

O Titul Najlepšia novinka sa tento rok uchádzalo 105 nových inovovaných výrobkov. Tie súťažili o priazeň spotrebiteľov v 32 kategóriách. Robby Bubble Dino edícia sa o priazeň spotrebiteľov uchádzala v dvoch osviežujúcich príchutiach - Melón a Pomaranč & Mango s vysokým podielom ovocných štiav.

Sme nesmierne radi, že sa nám darí držať vysoký štandard našich produktov a prichádzať každoročne s novinkami, ktoré oceňujú naši slovenskí spotrebitelia," hovorí riaditeľ spoločnosti Michal Šuša. „Zároveň je to pre nás záväzok do ďalších rokov. Získali sme toto ocenenie už minulý rok s Ríbezľovým a Višňovým vínom Náš Sad, tento rok uspela Dino edícia Robby Bubble. Verím, že aj v roku 2021 uspejeme s novinkami, ktoré pripravujeme.“ dodal riaditeľ pre tradičný trh Maroš Puškár.

Dve tisíc slovenských spotrebiteľov rozhodlo o výsledku

Podkladom pre udelenie ocenenia sa stali výsledky exkluzívneho výskumu, ktorý tento rok uskutočnila agentúra Nielsen. Dotazovanie prebehlo na reprezentatívnej vzorke dvetisíc respondentov a cieľom bolo zistiť, ktorý z výrobkov v každej kategórii by si spotrebitelia zakúpili, ak by medzi nimi vyberali v obchode a mohli si odniesť iba jeden z nich. V kategórii Detské nápoje vybrali za víťaza Dino edíciu Robby Bubble.

Ďalšiu podporu pripravuje organizátor v spolupráci s mediálnymi partnermi programu. Program a jeho víťaza tradične podporí marketingová kampaň, ktorá prebehne v televízii, tlačových médiách, na internete a sociálnych sieťach, v obchodoch aj v čakárňach lekárskych ordinácií či mestskej hromadnej doprave.

"Vďaka tomuto oceneniu odštartuje rozsiahla podpora víťaznej novinky. Pri propagácii budeme po dobu jedného roka používať logo Voľba spotrebiteľov - Najlepšia novinka 2020, a to tak na ich obaloch, ako aj v marketingových kampaniach“, deklaruje brand manažérka Barbara Kozielová.

Na vašom súkromí nám záleží!

Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.